H. Paviljoen 3, Keizerstraat 106
15.00 – 17.00 uur
Mirakel Musicaltheater verzorgt voor de eerste keer bij Gouda bij Kaarslicht een kerst wandeltheater voor jong en oud. Het bekende verhaal “Het Meisje met de Zwavelstokjes” van Hans Christian Andersen wordt op vier podia in vier verschillende scènes opgevoerd, hier deel 2.
20.00 – 20.45 uur
Charissa & Julien maken tijdens Gouda bij Kaarslicht 2025 hun langverwachte comeback als akoestisch duo! Na jaren stilte begon het in november 2024 weer te kriebelen. De echte Gouwenaren brengen een intieme, akoestische sfeer met een mix van vertrouwde klanken en nieuwe inspiratie.
21.00 – 22.00 uur
Yasmina van Eijk, beïnvloed door o.a. Lizzy McAlpine, YEBBA, Caroline Polachek en Tiny Habits, maakt nummers die boeien en inspireren. Haar muziek is een genre op zich, een mix van singer-songwriter en pop-, rock- en indie-elementen. Of ze nu geheimen fluistert of liefdesverdriet uitschreeuwt, ze nodigt je uit om vrij rond te dwalen en jezelf te verliezen in de muziek.